Tekuté prací prostředky a aditiva

Informace o cenách Vám rádi sdělíme telefonickou dohodou, viz. Kontakty

FORTEX


kTekutý bezfosfátový odstraňovač skvrn a zesilovač praní. Spolehlivě napomáhá odstranit nečistoty ze všech druhů tkanin. Vhodný jak na znečistěná místa košil a halenek (límce, manžety), tak i na skvrny od krve, vajec, potu, nápojů, omáček apod. Působí důkladně, ale zároveň šetrně.

Balení: 5l PE kanystr, 270ml PE láhev

AQATEX DE


Je určen ke zvýšení účinnosti máchací lázně po vyprání prádla. Účinně snižuje zbytkovou alkalitu a inkrustace praného textilu. Snižuje dermální dráždivost tenzidů používaných k praní prádla, a proto je doporučen i k máchání dětského prádla včetně plenek. Účinně odstraňuje čerstvá zabarvení prádla sloučeninami železa, např. po nátoku rezavé vody do pračky.

Balení: 20l PE kanystr

AQATEX EM


Účinně odmašťuje prádlo silně znečištěné přírodními tuky (prádlo z kuchyní, potravinářských provozů) i ropnými látkami (pracovní oděvy z opraven strojů, zámečnických dílen apod.) V prací lázni spolehlivě disperguje i mimořádná pigmentová zašpinění (uhelný prach z pracovních oděvů havířů a jiná pigmentová zašpinění zejména z pracovních oděvů z výroby pigmentů a jejich zpracování). Zvyšuje účinky pracích prostředků a omezuje šednutí zvláště polyesterových textilií.

Balení: 10l PE kanystr, 45l PE kanystr

AQATEX PE


Alkalický zesilovač prací lázně, je určen k vypírání krve z operačního prádla, prádla z porodnice, ženských oddělení nemocnice, apod. Používá se i k odmašťování prádla znečištěného přírodními tuky (kuchyňské prádlo, prádlo z jatek, výroben lahůdek a ostatních potravinářských provozů).

Balení: 10l PE kanystr, 40l PE kanystr

AQATEX OX


Určen pro bělení a dezinfekci bavlněného a stálobarevného prádla při teplotě 80-90°C, neobsahuje boritany.

Balení: 20l PE kanystr, 50l PE kanystr