Sypké prací prostředky

Informace o cenách Vám rádi sdělíme telefonickou dohodou, viz. Kontakty

AL TEX


Průmyslový odmašťovač vhodný pro odmaštění kuchyňského prádla, oděvů z masokombinátů a těžkých provozů. Lze použít jako předpírka i jako zesilovač praní.

Balení: papírový pytel s polyethylenovou vložkou s potiskem, 15kg

PREMIUM


Špičkový univerzální prací prostředek se sníženým obsahem fosfátů a zvýšeným obsahem bělící složky na bázi aktivního kyslíku zaručuje dobrou účinnost při praní zejména hotelového prádla. Bělící složka s aktivátorem působí při teplotě od 40°C. Bělí prádlo a odstraňuje skvrny od jídel, nápojů, omáček, ovoce apod.

Balení: PE pytel, 15kg

STANDARD


Univerzální prací prostředek se zvýšeným obsahem fosfátů vhodný pro praní především barevného prádla.

Bioaktivní přísada zaručuje dobrou prací účinnost v širokém rozsahu teplot a spolehlivé odstranění nečistot bílkovinné povahy při teplotách praní 40-60°C (krev, vejce, pot, zbytky jídel či nápojů). Bělící složka s aktivátorem působí při teplotě již od 40°C, bělí prádlo a odstraňuje skvrny od nápojů, omáček, ovoce apod.

Balení: PE pytel, 15kg

SUPER TEX compact


Univerzální koncentrovaný prací prostředek s enzymatickou i bělící účinností vhodný pro praní všech druhů prádla při teplotách 30-90°C s výjimkou vlny a přírodního hedvábí.

Bioaktivní enzymový komplex zaručuje vysokou prací účinnost v širokém rozsahu teplot a spolehlivé odstranění nečistot bílkovinné i škrobové povahy při teplotách 40-60°C. Aktivovaná bělící složka bělí prádlo a odstraňuje již při teplotách 40°C skvrny od čaje, vína, ovocných šťáv, ovoce, apod.

Balení: papírový pytel s polyethylenovou vložkou s potiskem, 15kg